Koncert v Praze se koná v sobotu 27. 9. 2008 v 17:00, KD Vltavská, Bubenská 1, Praha 7,
cena vstupenky 390,- Kč, více  informací na www.relaxmusic.cz

Pátek 26. 9. 2006 v 19,00
Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno, www.delnickydumbrno.cz
Předprodej: DD Židenice, Brněnské kulturní centrum, Běhounská 17, SA  Dům pánů z Lipé
Cena vstupenky: 250,- Kč předprodej, 290,-Kč na místě
V případě potřeby je možné zaslat vstupenku na dobírku po zaslání požadavku na cestazeny@seznam.cz, 602 527 521
26. 9. 2008 pořetí v Brně
Henry Marshall
MANTRY zpěvem ke klidu a míru
KONCERT
Kontakt
Home
Henry Marshall, PhD. je klinický psycholog, který své západní vzdělání rozšířil o znalosti východních filozofií, léčení a meditace. S životní partnerkou Rickie Moorovou tvoří rovněž terapeutický duel v rámci Inner Peace Playshops, což jsou terapeutické hry a pracovní skupiny pro osobní růst účastníků všech věkových skupin. Jeho výjimečné terapeutické schopnosti a prostupující srdečnost přesvědčily k využívání radosti a síly zpívání manter i ty, kteří k něčemu takovému přistupovali se skutečnou nedůvěrou. Spolu se skupinou Playshop Family nahrál 6 úspěšných CD s mocnými léčivými mantrami, posvátnými magickými písněmi v sanskrtu. O zpívání manter napsal Henry Marshall rovněž knihu.

Dr. Henry Marshall obdržel titul PhD. na Univerzitě v Tennessee. Mnoho let jako koncesovaný klinický psycholog vyučoval a působil v Houstonu. Je členem amerického Národního registru poskytovatelů zdravotních služeb v psychologii a akreditovaným poradcem Dánské asociace (psychologických) poradců.

Jeho nahrávek upravených tradičních manter se již po světě prodalo více než 200 000 kopií. Je rovněž autorem nedávno vydané knížky "Mantry, zpěvem ke klidu a míru".

V pojení pana Marshalla jsou mantry: "magické zvuky, které ochraňují, uvolňují a léčí. V mystické tradici Východu byly používány po tisíce let k osvěžení, získání ušlechtilých záměrů a dosažení vnitřního míru. V každodenním životě na Západě mohou mantry pomoci léčit tělo, uklidňovat emoce a otevřít srdce. Je to raft mořem objevů k radosti z osvobození."  (zdroj textu www.relaxmusic.cz)