Home
Těhotenství, porod, mateřství
Kdo je DULA ?
Péči doplňuji aromaterapií k řešení rozličných potíží, které mohou v těchto obdobích nastat. Používám kosmetické řady firem Nobilis Tilia a Elinor, dále míchám směsi dle potřeby či na přání.
více info

Dále doporučuji a dodávám plenky PoPolini - více info
Kontakt
V současné době působím jako aktivní dula (od roku 2002), pečuji o ženy v těhotenství, při porodu i po té, pomáhám s péčí o miminko, kojením, učím nošení v šátku, masáže miminek, vedu kurzy tance pro těhotné, maminky s miminky i normální cvičení pro těhotné - více info
Doprovázím ženy, v cca 60% společně s tatínkem, u porodu v porodnici i při domácím porodu.
Obsah péče a forma záleží na přání ženy. Většinou  po úvodním setkání následují během ěhotenství 2-3 konzultace, kde se bavíme o představách ženy, případně jejích zkušenostech, co mohu poskytnout já a o možnostech vybrané porodnice, sepisujeme porodní plán, řešíme případné potíže. Pokud se porodu účastní parter, potkáme se též minimálně na jednom setkání.
V termínu porodu jsem na telefonu, kdykoliv se začně něco dít, stav konzultujeme a setkáváme se buď v porodnici, nebo jedu ještě k ženě domů a následně odjíždíme společně. Pečuji o ženu po celou dobu porodu, nabízím úlevové polohy, masáže, aromaterapii, zvládání bolesti nefarmakologickými prostředky, informace a víru v přirozený proces a schopnost ženy porodit.
Dále proběhne poporodní návštěva a další péče dle potřeby.
Ceny péče se odvíjí od počtu konzultací a obsahu péče.